Vokietijoje darbo yra sandėlio drifteriams

Darbas prekių surinkėjui (-ai)

Prekių surinkėjo darbe galioja visos savybės kaip ir lenktynių trasoje: gera orientacija, greita reakcija, manevravimo įgūdžiai, fizinė ištvermė. Tavo kasdieninė trasa suksis tarp lentynų už elektrinio transporterio vairo. Įvairių prekių surinkimas, komplektavimas bei pristatymas į numatytą vietą – vokiško tikslumo reikalaujančios užduotys. Tačiau jei turi noro mokytis ir ieškai stabilios darbo vietos, tai tavo jėgoms. Sportiniam azartui sužadinti dar keli argumentai – netriukšminga darbo aplinka, kokybiškas būstas su visais patogumais ir lankstus darbo grafikas.

Tavo starto linija prasideda nuo mygtuko KANDIDATUOTI.

Karšti pasiūlymai

Prekių surinkėjas (-a) Vokietijoje
Jei esi greitas ir ištvermingas - Tau darbo yra! Dirbsi Vokietijos sandėliuose, kur turėsi galimybę pamanevruoti su el. vežimėlių bei palenktyniauti su kolegoms surenkant kuo daugiau užsakymų. Spausk ir kandidatuok!
Saldumynų produkcijos pakuotojas (-a) Vokietijoje
Esi greitas ir ištvermingas? Nori gerai užsidirbti ir dar gauti premiją už tai, kad važiuosi nuosavu automobiliu? Nuostabu! Turim būtent Tau tinkama darbo pasiūlymą saldumynų produkcijos sandėlyje!
Dėžių rūšiuotojai (-os) Vokietijoje
Ieškome dėžių rūšiuotojų darbui Vokietijoje! Jei esi kruopštus ir fiziškai ištvermingas bei nori gerai užsidirbti, kandidatuok!
Krautuvo vairuotojas (-a) Vokietijoje
Jei turi krautuvo teises bei į darbą žiūri atsakingai, tau darbo yra, kadangi ieškome krautuvo vairuotojo Vokietijoje. Jei sudomino pasiūlymas, kandidatuok!

Kodėl verta?

Geras darbo užmokestis
Lankstus atostogų grafikas
Sąlygos apgyvendinimui
Visos socialinės garantijos

Kiekvieno mėnesio pabaigoje pasvarstote apie tai, bet nedrįstate?
Šie argumentai padės jums apsispręsti ir pradėti veikti. Mes jums pasiūlysime konkrečias sąlygas.

Pageidaujamas atlyginimas

Pažymekite jūsų vertą darbo užmokestį ir mes pasiūlysime jums konkrečią darbo poziciją.

1200 Eur
2500 Eur
+

Užmokesčio suma atskaičius mokesčius.

Sėkmės darbuose!