Vilniuje darbo yra ne tik selfie lazdoms

Darbas logistikos specialistui (-ei)

Yra darbo, kuris nepriklauso nuo oro sąlygų, nes darbas tvarkingose, šiuolaikiškose sandėlio patalpose Vilniuje. Svarbu, kad būtum atidus ir kruopštus, nes informacinių ir ryšių technologijų bendrovė paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui teikia labai atsakingai. Tavo darbotvarkėje: įrangos priėmimas, išdavimas, krovimas; mechaninis įrangos patikrinimas, rūšiavimas; įrangos valymas, pakavimas, paskirstymas; darbas su ATVIS sistema; įrangos skanavimas, klaidų registravimas; ataskaitų ruošimas. Atrodo daug, bet jei ieškai rimto darbo ir nebijai iniciatyvos, geros sąlygos ir atlyginimas atpirks pastangas.

Spausk KANDIDATUOTI apačioje ir sužinok detales.

Karšti pasiūlymai

Biuro asistentė (-as)
Puikiai kalbi angliškai ir greitai prisitaikai naujoje aplinkoje? Net jei neturi daug darbo patirties - esame pasiruošę padovanoti sukauptas žinias! Spausk čia ir sužinok daugiau.
Užsakymų vykdymo specialistė (-as)
Darbo yra užsakymų vykdymo specialistams!
Buhalterė (-is)
Jeigu esi atsakinga (-s), o gal dar teko pažinti buhalterijos meną ir logistikos įmonėje - tau darbo yra! Siūlome neįkainojamą patirtį tarptautinėje kompanijoje. Jei manai, kad ieškome tavęs - spausk čia!
Fasuotojas (-a)
Tobulėti pasiruošusiems fasuotojams darbo yra! Palankus darbo grafikas ir karjeros galimybės sparčiai augančioje įmonėje laukia tavęs. Spausk čia ir sužinok daugiau!

Kodėl verta?

Geras darbo užmokestis
Lankstus atostogų grafikas
Visos socialinės garantijos

Kiekvieno mėnesio pabaigoje pasvarstote apie tai, bet nedrįstate?
Šie argumentai padės jums apsispręsti ir pradėti veikti. Mes jums pasiūlysime konkrečias sąlygas.

Pageidaujamas atlyginimas

Pažymekite jūsų vertą darbo užmokestį ir mes pasiūlysime jums konkrečią darbo poziciją.

300 Eur
700 Eur
+

Užmokesčio suma atskaičius mokesčius.

Sėkmės darbuose!