Šauliuose darbo yra sumaniems (-ioms) ir motyvuotiems (-oms)

Darbas skambučų centro komandos vadovui (-ei)

Niri dienas leisti efektyviai valdant klientų aptarnavimo vadybininkų komandą bei užtikrinant pardavimo tikslų pasiekimą, analizuojant komandos pardavimų rezultatus bei ieškant būdų, kaip juos pagerinti bei sekant geriausių klientų aptarnavimo kokybės rezultatus bei klientų įvertinimus? Tuomet šis darbas kaip tik tau!

Norint sėkmingai dirbti šioje pozicijoje tau reikės ne mažiau nei 1 metų patirties klientų aptarnavimo ir pardavimų srityse, orientacijos į rezultatą, vadovavimo įgūdžių, gebėjimo motyvuoti komandą, kūrybško požiūrio į problemų sprendimą, IT ir telekomunikacijų srities žinių (privalumas), analitinio mąstymo bei įžvalgumo.

Mainais gaus darbo užmokestį 1200 – 3000 Eur/mėn. (bruto), papildomus asmeninio tobulėjimo mokymus, vadovą, kuris padės pasirinkti karjeros kelią, gausybę komandos formavimo bei įmonės renginių, papildomus sveikatos, kelionių, nelaimingų atsitikimų draudimus, III pensijų pakopos kaupimą, asmeninį telefoną su neribotais duomenimis, nuolaidas pokalbių planams, telefonams bei aksesuarams, papildomas atostogas bei laisvą dieną gimtadienio proga.

Tokios darbo vietos ilgai laisvos nebūna – nesnausk! Spausk mygtuką KANDIDATUOTI!

Karšti pasiūlymai

Gamybos operatorius (-ė)
Darbo yra technologinės įrangos operatoriui (-ei), ieškančiam (-iai) galimybių nuolat mokytis, tobulėti bei kelti kvalifikaciją!
Pamainos meistras (-ė)
Jei nestinga motyvacijos siekti aukščiausių rezultatų, pasižymi komunikabilumu bei gali pasigirti 2 ir daugiau metų atitinkama patirtimi - šis darbas kaip tik tau!
Pardavimų vystymo treneris (-ė)
Darbo yra charizma ir energija pasižyminčiam (-čiai) pardavimo vystymo treneriui (-ei), norinčiam (-čiai) gauti ne tik atlyginimą, tačiau ir džiaugtis įvairiomis kitomis naudomis!

Kodėl verta?

Geras darbo užmokestis
Lankstus atostogų grafikas
Visos socialinės garantijos

Kiekvieno mėnesio pabaigoje pasvarstote apie tai, bet nedrįstate?
Šie argumentai padės jums apsispręsti ir pradėti veikti. Mes jums pasiūlysime konkrečias sąlygas.

Pageidaujamas atlyginimas

Pažymekite jūsų vertą darbo užmokestį ir mes pasiūlysime jums konkrečią darbo poziciją.

300 Eur
700 Eur
+

Užmokesčio suma atskaičius mokesčius.

Sėkmės darbuose!