Apie mus

Esame naujoviška ir paprasta personalo atrankos ir įdarbinimo įmonė. Esame įsikūrę Vilniuje, Algirdo g. 26, tačiau per partnerių tinklą dirbame visoje Lietuvoje! Tau galime pasiūlyti daugiau nei 50 įvairių darbo pozicijų gamybos ir logistikos srityse Lietuvoje ir kitose Europos šalyse: Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje ar Belgijoje.

Kiek galiu užsidirbti?

Mūsų teikiamos įdarbinimo paslaugos tau nieko nekainuoja, nes už tavo darbą su mumis atsiskaito klientas. Tavo kas mėnesį gaunamos pajamos dažniausiai priklausys nuo tavo noro užsidirbti – kuo geresnius rezultatus rodysi, tuo daugiau gausi. Dirbantiems užsienyje suteikiame apgyvendinimą kokybiškuose būstuose. Už nuoma mokėti nereikia, todėl tavo uždarbis „į rankas“ taip ir liks tavo rankose!

Kodėl verta kreiptis?

Esame nauja įmonė su šiuolaikišku požiūriu į darbuotojų atranką. Nors veiklą pradėjome 2018 metais, remiamės ilgamete įmonių grupės patirtimi, todėl jau turime daug patenkintų darbuotojų ir gerų atsiliepimų. Siūlome tik 100% legalų darbą, o įdarbinimo paslaugas teikiame tik nemokamai. Nesvarbu kurioje šalyje dirbsi – Lietuvoje turėsi visas socialines garantijas, tad oficialiai netapsi emigrantu.

Vis dar liko klausimų?